آرنامـال را بیشتر بشناسید

امروزه مراکز خرید کارآمد و موفق از مجموعه ای از  فروشگاه ها که محصولات و خدمات بسیار متنوعی را در زمینه های گوناگون به مراجعه کنندگان خود ارائه می نمایند، تشکیل شده اند.

مردم با مراجعه به مراکز خریدی که به عنوان "مال" شناخته می شوند علاوه بر اینکه می توانند با خیالی آسوده از اصالت و کیفیت کالا، از نمایندگی های انواع برندهای مجاز موجود در کشور خرید کنند، کلیه مایحتاج روزمره خود را از سوپرمارکت مال تهیه می نمایند و از رستورانها و فضاهای اجتماعی آن نیز استفاده می کنند.

از سوی دیگر با توجه به ارزش زمان در زندگی پیشرفته امروزی و مشکلاتی از قبیل ترافیک، آلودگی هوا، محدودیت فضای پارک خودرو، عدم امکان مراجعه حضوری به دلایل مختلف و مانند آن، شاید حضور فیزیکی در مراکز خرید در بسیاری از مواقع امکان پذیر نباشد و نیاز به وجود مرکز خریدی که خدمات مال ها و فراتر از آن را بدون نیاز به مراجعه حضوری اشخاص به یک محل مشخص ارائه دهد هر روز بیشتر احساس می شود، آرنامال پاسخی به این نیاز روز افزون است.

استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز در کنار بهره برداری از خدمات تخصصی با کیفیت بالا  باعث شده است که آرنامال از چارچوب مستحکمی برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم در سطح کیفی مطلوب برخوردار گردد.

آرنامال انواع محصولات و خدمات را در زمینه هایی همچون کالاهای دیجیتال، پوشاک و مد، زیبایی و بهداشتی، لوازم خانگی، ورزش و سرگرمی، مادر وکودک، فرهنگ و هنر، پزشکی و سلامت، ابزار و صنعت، محصولات ارگانیک، صنایع دستی و گردشگری و سایر زمینه هایی که به تدریج افزوده خواهند شد، در طبقات تخصصی خود ارائه می دهد.

با مراجعه به آرنامال علاوه بر برطرف نمودن سریع، آسان و مطمئن کلیه نیازمندیهای خود، می توانید از توان تخصصی موجود برای آگاهی هر چه بیشتر از قابلیتها و ویژگیهای محصولاتی که تمایل به خرید آنها دارید و همچنین کیفیت خدماتی که به دنبال دریافت آنها هستید، بهره مند شوید.

ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان محصولات و خدمات برند های معتبر داخلی و بین المللی در یک ساختار جدید و کارآمد که اولویت در آن رضایت و آسایش مراجعه کنندگان محترم می باشد، آرنامال را به انتخاب اصلی در خرید اینترنتی تبدیل می نماید.

روشهای پرداخت متنوع در کنار خدمات حمل کالا که در هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش آرنامال انجام می شود، آسودگی خیال خریداران محترم را از تحویل سریع و سالم کالاهای خریداری شده فراهم می کند.

footer-background